MVP Praha 1.11. 2014

3. listopadu 2014 v 22:14 |  Novinky
1. 11. 2014 se konala tradičně Mezinárodní výstava psů v Praze.
Na tuto výstavu jsem se poprvé přihlašovala až na druhý termín uzávěrky, neboť jsem stále váhala, zda Zefiru po štěňatech přihlásit. ,, Výstavní absence" ( půl roku), kdy se Zefi věnovala jiným povinostem mne pořád nechávalo na vážkách, zda jí přihlásit alespoň na podzim , či ne. A tak jsme vyrazily s pocitem užít si výstavní ruch mezi známými vystavujícími . Posuzoval pan Matyáš, se kterým jsem se ještě na žádné výstavě nesetkala a byla jsem velmi zvědavá, jak Zefi u něj dopadne.
Před choďáky se posuzovala ještě jiná plemena, a proto byl dostatek času na aklimatizaci. Zefi to čekání prospala jen s několika krátkými vycházkami se vyvenčit a přivítat se s ostatními příchozími chody.
Psát znovu, že foťák opět nebyl v ,,kondici", že z vlastního focení v hale mám tak jednu fotku, tak to je už stará písnička!
Díky dobrým duším, které se dost často vyskytují na správném místě, ve správný čas a s dokonalou technikou, mohu přidat i pár obrázků Zefiry v ,,akci". Velmi děkuji za odkaz na fota z této výstavy a s dovolením jsem si ty se Zefčou stáhla na památku. Ještě jednou děkuji té dobré duši- s podpisem na fotech- fotochod, za krásné snímky všech vystavujících se choďáků.


foto od mamky ...ještě snímeček a jde se na to!


Třída otevřená - feny( zleva) Brita Mapero, Ellie od Lužničky a Zefira z Dašického zátiší...veliká radost, máme CAC!
...a chlubíme se doma pánečkovi...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.