Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav

5. září 2014 v 23:01 |  Novinky
V sobotu 30.8.2014 se posuzovali choďáčci, a tak jsem vyrazila po delší době na výstavu jen jako divák. Zefira hárá a navíc je po štěňatech mimo výstavní kondici. Počasí nakonec vyšlo parádně a pejsanů bylo přihlášených 25.
Co se týče focení, se mi moc nedařilo. Paměťová karta praskala daty, takže jsem z ní co chvíli musela odmazávat starší a méně důležité fotky. Posuzování jednotlivců ve výstavním postoji se bohužel uskutečnilo na ploše těsně před stolem zapisovatele. Vyloudit správný úhel a zachytit psa tak, aby nebyl ve společnosti tyče od stanu a jiných rušivých elementů, nebo abych nefotila pouze jeho pozadí Plačící , tak to bylo jedno velké dobrodružství! Pár obrázků je z kruhu při ,,čekání" na posouzení .
U koho se mi povedlo zachytit i katalogové číslo, tak má předváděný jedinec na fotce i jméno s názvem chovatelské stanice a stejně i ti , co jsem si je stačila označit do katalogu. Dopředu se ale omlouvám všem zúčastněným. Pokud vznikla nějaká záměna ve jménu psa, vážně to nebyl úmysl a pokud nějaký ten renonc objevíte, dejte mi vědět, ať to uvedu na pravou míru.
Několik pejsků jsem už nevyfotila, protože začal stávkovat objektiv. Ach, ta technika! Ale co, nejhlavnější je stejně to, že panovala pohoda, jak v kruhu, tak okolo a setkání s lidičkama od choďáčků splnila svůj účel, který u mne spočívá především v bezva zrelaxování se na takových akcích. A bonus k tomu - radost z toho, že choďáci, jsou a dále i budou srdeční záležitostí čím dál více lidí. Vždyť si to, to naše národní -( zatím mezinárodně neuznané ) plemeno právem zaslouží!
A ještě něco. Tentokrát si všicni vystavující docela i slušně s hafany zaběhali .Smějící seSmějící se . Dost bylo kecání a teď ty nic moc fotky!


velmi nadějný 1, tř. dorostu

výborný 2,tř. mladých

výborný 3, tř. mladých

výborný 1, CAJC tř. mladých

výborný 1, CAC mezitřída

výborný 1, CAC tř. otevřená

výborný, tř. otevřená

výborný, tř. otevřená

výborný 2, res.CAC tř. otevřená


výborná 1, CAJC, BOJ tř. mladých

výborná 2 mezitřída

výborná 1, CAC

výborná 1,CAC tř. šampionů

výborná 3 tř. šampionů

výborná 2, res.CAC

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliška Eliška | E-mail | Web | 10. září 2014 v 14:00 | Reagovat

Já už na výstavě psů jen jako divák byla hodně dávno :-D. Dříve jsem na výstavy chodila více, teď už na to ale není ani čas... :-(.
Páni, nevěděla jsem, že je Zefivera po štěňátkách - tak to se kouknu na starší články, to musím vidět :-D. Na štěňata je vždy krásný pohled :D.
Ten pes Balů je vážně úžasný - nikdy jsem neviděla chodského psa celého černého, navíc s tak hustou a dlouhou srstí! :-D.

2 Lucie Lucie | 11. září 2014 v 22:34 | Reagovat

Jojo, ten Balů mě taky zaujal - fakt jak medvěd. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.