Štěňátka v nových domovech

15. června 2014 v 22:29 |  Novinky
Tak hned 14. 6. 2014 v odpoledních hodinách přišla e- mailová zpráva od majitelů Adriánka. Cestu zvládl v pohodě, doma byl chvíli vykulený, obhlédl dvůr a za půl hodinky prý už řádil jako ďábel. Pet láhev a plyšová lištička naprosto zvítězily. Baštil bez problémů a ani moc nefňukal. První fotečky od majitelů, vřelý dík za ně!


Řádění s pet lahví.


Odpočinek.


Dobrá bašta!
A zatímco jsem si pročítala znovu o Adriánkovi, ozvala se mi na mobilu sms zpráva od pánečků Alexíka. Cestu zvládl , ale dával na jevo svůj nesouhlas kníkáním. Doma se pak seznámil s celou smečkou, dal si papání, prozkoumal dvorek a pak odpadl a usnul spolu se svým psím parťákem.


A dnes jsem si přečetla e- mailovou zprávu od majitelů Alfinky.
Příjezd byl prý klidný večer též , trochu fňukala ale v pohodě. Je to vynalézavá potvůrka, mistrně se naučila zmizet ze svého výběhu a hned tahat páníka za tkaničku. Vzácně mi připomíná svojí maminku, která o spaní v boudě v kotci nechtěla ani slyšet a už od štěněte nám chrupkala u vchodových dveří či pod kuchyňským oknem. Boudou vzala za vděk jen když hrozně foukalo, lilo jako z konve nebo byla bouřka. Jinak pořád být co nejblíže své rodině! To už je ta "chodí" povaha.

Tak moji milí pánící a paničky. Obrňte se trpělivostí, důsledností a pochopením při sžívání se s těmi lumpíky. A na závěr nostalgická vzpomínka na tu naší Zefču, co by štěndo neposedné!

Copak to tam asi je?


Oblíbená vodička!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.