Zprávičky o štěňátkách

31. května 2014 v 23:23 |  Novinky
Tak čtvrtek 29. 5. 2014 byl pro naše štěňátka hodně zážitkový. Vydala se na první cestu autem k veterináři. Jízda v přepravce nebyla prý nic moc, soudě dle hlasitého projevu během celé cesty. Domluvený čas očkování se nám oddálil , vzhledem k neplánované akutní operaci jiného pejska. Štěnda tak trávila čas volně v autě - k jejich velké radosti a Zefi je ještě stihla, coby vzorná máma nakrmit. A šlo se na věc! Zdravotní prohlídka, očkování, čip a vystavení europasu. Šup do přepravky a hurá zpět domů.
Odpoledne pak hodně pospávala, zážitky a vakcinace udělaly své.

Sobota 31. 5. 2014.
Dnes u nás proběhla kontrola vrhu. Vrh byl shledán jako velmi pěkný, vyrovnaný. Pěkné široké hlavy, pěkné osrstění, silné kostry, bez zálomku na ocásku, bez kýly. Chrup v pořádku, skus nůžkový. Štěňata hravá, komunikativní. Fena - matka ve výborné kondici. Vrh doporučen k zápisu.
Po této procedúře a baště štěníci odpadli jeden po druhém! A zážitkům nebyl konec.
Odpoledne přijeli prima páníčci znovu za Alexínem. Ten je uvítal mohutným zíváním, ale s rarachem Adrianem se pustili do průzkumu příchozích. Jen Alfi spala pod keříkem a ne jí nic vyrušit. Raubíře jsme vzali nakonec mimo výběh a matinku uklidili za dveře domů, aby alespoň chvíli nenarušovala naše mazleníčko se štěňátky. Kluci divočili. Nakonec se to zvrhlo v krutou bitku, kterou začal jak jinak než pošťuchovač Adrian. Pustil se do Alexína srdnatě, ač menší než on. Kliďas a pohodář Alexander si to jen malou chvilku nechal líbit, ale pak se karta otočila a už ho měl Adrís za krkem. Dopadlo to jako s uličníky! Museli jsme je od sebe odtrhnout! To video, co jsem natočila ( v domnění, že se jen budou kočkovat a né si vyjasňovat pozice) je naprosto nepublikovatelné - ostuda něžných štěňátek! Adrísek se za chvíli otřepal a ve výběhu pak oba usnuli.
Prckové po návštěvě vytuhli, ale baštu si ujít nenechali. To se to potom řádilo!


Zvědavá Alfi.


Hele balónek!

... A je můj!

Alex objevil dřevěnou destičku.


Adrian mu jí sebral!
Přetahovaná.
Kdopak to asi vyhrál?


..Vždyť já přeci nic!


..Já také ne!


Jen mamina ví... a vychovává.
A něco málo z odpolední probíhačky mimo výběh.


...A na závěr jedna, krátce po té pranici! Spráskaný Adriánek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.