Neděle 18. 5. 2014

18. května 2014 v 21:52 |  Novinky

Dnes měla naše štěňátka velký den! V půl desáté se přijeli podívat budoucí páníci na Adriánka. Zefi přijala návštěvu v poklidu a štěnda běhala po kuchyni a dováděla. Rarach Adriánek měl prim. Unaveni návštěvou pak usnuli jako dudci a spali dvě hodinky. Po baště pak spolu zápasili v pelíšku a opět usnuli. Vzbudila je až druhá návštěva, nových pánečků Alexíka. Tedy Alfiniku a Alexandra. Adriánek byl tak utahaný, že neotevřel ani očko. Jen chvíli před odjezdem návštěvy se probudil. Alexín se moc nepředvedl. Po chvíli courání po kuchyni, zalezl pod lavici a spokojeně si tam usnul. Prý dost bylo okukování!
A dále - fota z dnešního podvečera:I po druhé návštěvě hravě usnuli...První se probudila Alfinika, před ní je Andrýs na zádech.Alexander se právě rozkoukává.


Alexíkovi se nechce do hraní...

..a zalézá na své oblíbené spací místo- pod lavici, vlevo vzadu Alfa, vpravo Alexík.
Adrián zůstal sám.Vůbec mu to nevadí a vesele si hraje.
Alfina vylezla z úkrytu a pustila se do uzlíku.
...A vrcholné číslo našeho raracha Adrianka- Zatímco jsem na 10 vteřin odložila na zem foťák, abych utřela pětikačku po Alfině, mrňous se chopil příležitosti a popadl foťák za popruh a táhnul a táhnul... Ještě jsem ho stihla zvěčnit, jak se přetahujeme!


A na závěr dovádění Alfiniky a Adriana... Alexík snad příště!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vladimír čada vladimír čada | E-mail | 19. května 2014 v 23:30 | Reagovat

Rád si počtu, co psíci celý den dělají, protože večer jsme tak utahaní, že na nějaké řeči není moc nálada. Věrko, vedeš tyto stránky opravdu dobře !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.